Тест держслужбовця України

Тест держслужбовця України

DILOGICAL
(1)
  • Тест держслужбовця України - Скриншот 1
  • Тест держслужбовця України - Скриншот 2
  • Тест держслужбовця України - Скриншот 3
  • Тест держслужбовця України - Скриншот 4
  • Тест держслужбовця України - Скриншот 5

Описание Тест держслужбовця України

Перший етап конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця для будь-якої категорії ("А", "Б", "В") передбачає проходження тестів.
Тестові питання, сформовані у чотири розділи:
I. Питання на перевірку знання Конституції України (193).
II. Питання на перевірку знання Закону України "Про державну службу" (197).
III. Питання на перевірку знання Закону України "Про запобігання корупції" (199).
IV. Питання на перевірку знання спеціального законодавства (Законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади", "Про адміністративні послуги", "Про місцеві державні адміністрації", "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації", "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", Конвенції про права осіб з інвалідністю, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України) (120).
Загалом 709 питань.

Даний додаток містить актуальний перелік усіх тестових питань з варіантами відповідей, що затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби 30 серпня 2017 року № 178 (зі змінами, внесеними наказами НАДС від 26 вересня 2017 року № 191 та від 27 жовтня 2017 року № 217).

Завдяки додатку можна самостійно пройти пробне тестування довільну кількість разів для підготовки до конкурсного проходження тестів. Тестові 40 питань формуються випадково по 10 з кожного розділу і таким чином щоб питання не повторюватись із попередніх тестувань, поки не будуть розглянуті всі. Крім того, питання в яких були допущені помилки у відповідях фіксуються і саме по них додатково можна пройти тестування повторно для самоперевірки.

На сторінці навчання можна увімкнути озвучення тексту, що завдяки синтезу мовлення від Google дозволяє читати вголос тестові питання та відповіді. Це дає можливість прослуховувати та запам'ятовувати тести, припустимо, будучи в навушниках у громадському транспорті по дорозі на роботу або просто на прогулянці чи пробіжці.

Програма працює в режимі оффлайн, а тому для навчання в програмі чи проходження тестування підключення до Інтернету не потрібне.


Скачайте бесплатно Тест держслужбовця України для Android на русском языке с официального сайта.

© DILOGICAL

Тест держслужбовця України скачать бесплатно

  • Лицензия Бесплатно
  • Совместимость Android
  • Язык Русский, Английский
  • Категория Образование
  • Разработчик DILOGICAL

Похожие на Тест держслужбовця України

Duolingo
Duolingo
Photomath
Photomath, Inc.
Memrise
Memrise
Mathway
Mathway
Rosetta Stone
Rosetta Stone Ltd
MalMath
MalMath-app
ГДЗ: мой решебник
PE Kasko Dzmitry
Краткие содержания книг Брифли
Брифли Медиа