• CityBus Львів - Скриншот 1
  • CityBus Львів - Скриншот 2
  • CityBus Львів - Скриншот 3
  • CityBus Львів - Скриншот 4
  • CityBus Львів - Скриншот 5

Описание CityBus Львів

Найрозумніший додаток для онлайн моніторингу громадського транспорту Львова.

* УВАГА! Робота основної функції додатку - відслідковування транспорту - залежить від функціонування зовнішнього джерела GPS-даних. Його робота з додатком не гарантована. Також іноді можливі значні розходження між реальною позицією транспорту та відображеною в додатку.

Якщо у вас щось не працює/не відкривається/не гуде - щоб отримати повну відповідь напишіть листа на пошту (посилання зазвичай є внизу сторінки, бажано наявність скріншоту з проблемою), оскільки у відгуках розмір відповіді обмежено.

- Лише актуальна інформація. CityBus обробляє дані, щоб не показувати те, чого насправді немає.

- Обране. CityBus надає можливість зберігати обрані списки маршрутів та застосовувати їх всього у кілька тапів по екрану.

- Розумний огляд. При збільшенні масштабу буде показано весь транспорт, що обладнаний gps-трекерами, а не лише обрані маршрути.

- Пошук маршрутів. Потрібно лише обрати дві точки на карті, отримані результати можна відфільтрувати та застосувати для перегляду місцезнаходження
підходящого транспорту. Зупинки, маршрути, шляхи - все це вже міститься у додатку і не потребує завантаження.

- Переміщення у реальному часі. Отриманої інформації про координати та напрям руху у більшості випадків достатньо, щоб з високою вірогідністю передбачити, де у реальному часі знаходиться маршрутка. Переміщення на карті анімоване, практично без стрибків.

- Оптимізація використання трафіку. Показати поточне розміщення маршруток без використання передачі даних неможливо. Але все решту - як от інформація по маршруту, схема проїзду, зупинки - не лише можливо, а й потрібно показувати без використання мережі. Саме так це реалізовано у CityBus - вся необхідна інформація вже міститься в додатку й не потребує завантаження.

- Візуалізація швидкості та напряму руху. Лише один погляд на карту дає змогу оцінити, куди і з якою швидкістю рухаються потрібні вам маршрутки. В залежності від швидкості змінюється розмір кольорової частини кільця навколо маркера, а її середина вказує на напрям руху.

- Кольорова ідентифікація маршрутів. Розрізняти маршрути надзвичайно просто, адже кожен з обраних маршрутів відрізняється не лише номером, а й кольором.

Теги: Львів львівський транспорт онлайн маршрутки тролейбуси трамваї Львова роутер gps трекер

Скачайте бесплатно CityBus Львів для Android на русском языке с официального сайта.

© d.u.a.l

CityBus Львів скачать бесплатно

  • Лицензия Бесплатно
  • Совместимость Android
  • Язык Русский, Английский
  • Категория Автомобили и транспорт
  • Разработчик d.u.a.l