Ieskok Dating for singles

Ieskok Dating for singles

UAB "Ieškok komunikacijos"
5 (1)
  • Ieskok Dating for singles
  • Ieskok Dating for singles
  • Ieskok Dating for singles
  • Ieskok Dating for singles
  • Ieskok Dating for singles

Popis

Nejlepší zdarma seznamka v Litvě. Zdarma teplé data a nikdy konce dobrodružství na vás čeká. Zapomeňte na osamělost, zvolte přátelství, romantiku nebo na jednu noc. Nová služba „Blízko“ vám umožní setkat členů, kteří jsou v blízkosti vaší lokalitě.

Ieškote gyvenimo meilės, ilgalaikių santykių, naujų pažinčių, lengvo flirto, romano, draugų ar bendraminčių? Atsisiųskite „Ieskok.lt“ programėlę ir tikros pažintys internete – garantuotos! Nemokama ir greita registracija, neperkrauta ir lengvai suprantama, maloni akims aplinka Pades dar labiau sutelkti dėmesį į pažinčių paieškas. Tarp daugiau nei 110 tūkstančių ieškančių moterų ir vyrų neabejotinai sutiksite Sau Artima Siela, turinčią Jums priimtiną nuomonę ir Jūsų lūkesčius atitinkančią išorę. Vidutiniškai vienu metu ieško ir naršo apie 3000 tūkstančius Portaló narių. Energingi ir draugiški žmonės nekantriai laukia Jūsų žinučių. Drąsiai kvieskite juos į pasimatymus ar praleisti laisvalaikį kartu.

Ieskok.lt – Vídeň pirmųjų ir populiariausių bendravimo programėlių Lietuvoje, skirta Jūsų išmaniajam telefonui. Daugiau nei 10 metų veikdami ir vystidami Ieskok.lt veiklą mes Jums pateikiame tik aukščiausios kokybės bendravimo sistema. Programėlė veikia sklandžiai ir greitai, suvartodama minimaliai resursu, ty interneto greičio ir energijos išteklių, kas yra labai svarbus veiksnys, kuris neleis baimintis dėl greito baterijos išsikrovimo ar nepakankamo interneto srauto. Nuolat įdiegiamos naujos funkcijos, kad pažintys būtų dar sklandesnės, linksmesnės ir įdomesnės.

Galimybės:

Susirašinėti ir skaityti gautas žinutes.
Rasti pagal amžių, lytį ir pomėgius.
Peržiūrinėti narių anketas bei fotogalerijas.
Matyti netoliese Jūsų esančius Portaló narius.
Matyti tuo metu prisijungusius Portaló narius.
Matyti naujausius narius.
Kviesti draugauti ir priimti gautus kvietimus.
Lengvai Rasti Savo draugų ir pažymėtų narių sąrašus.
Pridėti nuotraukų į savo Anketa.
Vertinti patikusias anketas.
Sužinoti, kas domėjosi Jūsų anketa.
Rašyti i „Karštoji LINIJA“.

Ieskok.lt – gyvybingas ir draugiskas pažinčių ir bendravimo tinklapis, siekiantis užsitarnauti Jūsų pasitikėjimą ir platų šypsnį. Lengvai suprantamas, Nemokamas ir nuolat atsinaujinantis tam, kad Jūsų karštai plakanti širdis jaustųsi laiminga. Stiprinkime tarpusavio ryšius ir bendravimo įgūdžius kartu!

Můžete zdarma stáhnout Ieskok Dating for singles pro Android. Veadug.com - mezinárodní multiplatformní portál mobilních aplikace a hry. Stáhněte si Ieskok Dating for singles zdarma od vývojáře UAB "Ieškok komunikacijos" a používejte jej s radostí.

Další informace

Další informace

  • Licence Zdarma
  • Vyžaduje Android 5.0 a vyšší
  • Kategorie Sociální síť
  • Vývojář UAB "Ieškok komunikacijos"
  • Hodnocení obsahu 18+