Šnapser – Karetná hra online zadarmo

Šnapser – Karetná hra online zadarmo

DonkeyCat GmbH
5 (1)
  • Šnapser – Karetná hra online zadarmo
  • Šnapser – Karetná hra online zadarmo
  • Šnapser – Karetná hra online zadarmo
  • Šnapser – Karetná hra online zadarmo
  • Šnapser – Karetná hra online zadarmo

Popis

ZAHRAJTE SI KLASICKÚ KARTOVÚ HRU PRE VIACERÝCH HRÁČOV ŠNAPSER (ŠNAPSEL, ŠNAPS, 66, SANTASE, CRUCE, SNAPSZER) ONLINE ZDARMA! Hrajte naživo proti tisícom aktívnych hráčov alebo trénujte offline proti počítaču

——— ♠♣♥♦ ———

Šnaps je bezplatná hra so 6 kartami, ktorá sa hrá s balíčkom 24 kariet, ktorý sa skladá z nasledujúcich kariet: eso, desiatka, kráľ, kráľovná, dolník a deviatka, v hodnote 11, 10, 4, 3, 2 a 0 kartových bodov. Díler sa určuje rôznymi metódami a strieda sa. Každý hráč dostane šesť kariet a horná karta zvyšného balíčka sa otočí lícnou stranou nahor, aby ukázala farbu tromfu. Zvyšok sa umiestni priečne na kartu s tromfom.

Hráč, ktorý nie je díler, začína prvý trik. „Trik“ berie najvyššia karta vo farbe prvej karty, ktorá je v triku, pokiaľ však trik neobsahuje kartu s farbou tromfu, v takom prípade ho berie najvyššia karta tromfu v triku. Trik berie víťaz, otočí ho lícom nadol a nesmie sa už k nemu vracať a pozerať sa naň. Ak má hráč 66 bodov, vyhráva body podľa nasledujúceho systému:

Jeden nový herný bod, ak má súper 33 alebo viac kartových bodov, alebo dva herné body, ak súper získal aspoň jeden trik a má 0–32 kartových bodov

——— ♠♣♥♦ ———
Šnapser je názov kartovej hry Šnapser v pohostinstvách strednej Európy, najmä v krajinách ako Rakúsko, Slovinsko, Maďarsko, Nemecko, Švajčiarsko, Rumunsko, Chorvátsko, Slovensko a Taliansko. Hra sa nazýva aj „Sixty Six“, „66“, „Santase“, „Bummerl“, „Sechsundsechzig“, „Snapszer“, „Šnaps“, „Soixante-six“, „gra karciana“ alebo „Šnops“.

♦ Zahrajte si Šnapsel so svojimi priateľmi online
♠ Vylepšite svoje zručnosti v hre Šnapser a dostaňte sa na vrchol rebríčka najvyšších skóre
♣ Hrajte kartové hry proti počítaču vo viacerých úrovniach obtiažnosti alebo chatujte s ostatnými hráčmi
♥ Vychutnajte si realistické zobrazenie kariet Santase na stole a získajte pocit hrania v tradičnej krčme!

——— ♠♣
Šnapser môžete hrať samostatne alebo so svojimi priateľmi. Je to zdarma a ľahko sa naučíte pravidlá, ale budete musieť vyvinúť dobrú stratégiu a taktiku, aby ste porazili svojho súpera.

——— ♠♣♥♦ ———

Můžete zdarma stáhnout Šnapser – Karetná hra online zadarmo pro Android. Veadug.com - mezinárodní multiplatformní portál mobilních aplikace a hry. Stáhněte si Šnapser – Karetná hra online zadarmo zdarma od vývojáře DonkeyCat GmbH a používejte jej s radostí.

Další informace

Další informace

  • Licence Zdarma
  • Vyžaduje Android 4.4 a vyšší
  • Kategorie Karetní
  • Vývojář DonkeyCat GmbH
  • Hodnocení obsahu 12+